اخبار

اینترکام صنعتی صمیم در مجتمع فولاد سبا اصفهان

نمایشگاه فولاد | اینترکام های صنعتی

مجتمع فولاد سبا اصفهان، به اینترکام های صنعتی صمیم مجهز می شود.

با شروع همکاری گروه مهندسی صمیم با شرکت فولاد مبارکه اصفهان در زمینه تأمین خدمات و محصولات ارتباطی، شبکه وسیع این شرکت به دستگاه های قدرتمند اینترکام صنعتی صمیم مجهز می شود.

در پی افزایش نیاز بسیاری از صنایع و مراکز تولیدی کشور به نصب و بکارگیری اینترکام های صنعتی بومی، گروه مهندسی صمیم از موفقیت در تولید نسل جدید دستگاه های اینترکام ویژه واحدهای بزرگ صنعتی و تولیدی خبر داده است. این نوع خاص از دستگاه های اینترکام،‌ علاوه بر این که از تمام قابلیت های موجود در اینترکام های استودیویی برخوردارند، مطابق با استانداردهای خاص و نیازهای ویژه مراکز صنعتی طراحی و تولید شده اند.

مهندس سید یحیی قرشی نژاد،‌ مدیر توسعه کسب و کار گروه صمیم (۱) ، این همکاری را آغاز گامی بلند در بومی سازی فن آوری اینترکام های صنعتی توسط متخصصان داخل کشور برشمرده و می گوید:

” کارخانه فولاد مبارکه اصفهان همواره فضای کاری بسیار پرفشاری داشته و نیاز به اینترکام های قدرتمندی دارد تا بتوانند در این شرایط سخت، به درستی و بصورت مداوم کار کنند. ازکار افتادن هرچند کوتاه اینترکام ها در صنایع بزرگ، تنها به قطعی ارتباطات محدود نشده و منجر به خسارت های هنگفت خواهد شد. بنابراین ما با تولید اینترکام های صنعتی پیشرفته، علاوه بر بومی سازی فن آوری های انحصاری که در اختیار معدودی از کشورها بوده،‌ به افزایش ایمنی شغلی و عملیاتی شرکت ها و واحدهای تولیدی نظیر شرکت فولاد مبارکه و صنایع دیگری که در آینده به ما ملحق خواهند شد فکر کرده ایم.”

اینترکام های صنعتی صمیم به منظور ایجاد ارتباط فوری دو یا چند سویه در مجموعه های صنعتی کاربرد دارند. در سیستم‌های قدیمی، ایجاد ارتباط از طریق تعداد زیادی کابل و سیم انجام می گرفت و کیفیت پایین صدای انتقالی، به صورت آنالوگ و دارای نویز بسیار و اختلال و قطعی فراوان بود؛ اما امروزه، بستر شبکه و آی پی، بهترین و مطمئن ترین روش برای انتقال صدا و پیام می باشد. شرکت صمیم علاوه بر بومی سازی فن آوری اینترکام، توانسته است تا با بهبود کیفیت انتقال صدا، افزایش پایداری و امنیت ارتباط ها، محصولات قدرتمندی برای مصارف مختلف از جمله استودیوهای صدا و تصویر، مراکز صنعتی و تولیدی، بیمارستان‌ها، مراکز عمومی و … ارائه کند.

از مزیت های مهم اینترکام های صنعتی صمیم می توان به مواردی چون امکان برقــــراری تماس هـــای گروهی، ثبت سابقه و ضبط مکالمات، وجود پنل های نرم افزاری، امکان برقراری تماس با رایانه، تلفن همراه و تبلت و عدم نیاز به سرور و ماتریس مرکزی اشاره کرد.

*****

(۱) ghoreishi@samimgroup.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.