رونمایی از دو طرح بومی صمیم با حضور رئیس رسانه ملی

معرفی Smart Cast Manager , IP Intercom صمیم

رونمایی از دو طرح بومی صمیم با حضور رئیس رسانه ملی

رئیس رسانه ملی در حاشیه پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه، از دوازده طرح دانش بنیان رونمایی کرد که دو طرح از مجموع دوازده طرح، از مجموعه دستاوردهای بومی‌سازی بخش فنی صنعت رسانه كشور، به گروه صمیم اختصاص داشت.

نوآوری سنگ بنای موفقیت شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباطات صمیم طی دو دهه اخیر بوده است و با تکیه بر توانمندی بومی و استفاده از آخرین دستاوردهای علم و فناوری دنیا، امروزه گروه صمیم یکی از پیشگامان صنعت صدا و تصویر شناخته می‌شود و با ارائه محصولات و راهکارهای جدید، در نمایشگاه‌های مختلف حضور قدرتمندی دارد. گروه صمیم که در اجلاس چهاردهم فناوری رسانه از بزرگترین پروژه آرشیو محتوایی کشور با عنوان iMAM رونمایی کرده بود، امسال نیز با رونمایی از دو محصول جدید با عناوین SmartCast Manager و IP Intercom توسط دکتر علی عسگری، توانست در بین طرح‌های منتخب اجلاس پانزدهم، جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص دهد.

رونمایی از دو طرح بومی گروه صمیم با حضور رئیس رسانه ملی

SmartCast Manager

این محصول نرم افزاری در انواع شبکه ها (منجمله شبکه برق رسانی، آب رسانی، فرستنده‌های تلوزیونی و ...) امکان استفاده دارد و با تحت کنترل گرفتن و پایش انواع تجهیزات موجود در شبکه و تحلیل وقایع روی داده در آن، به مدیران در رفع مشکلات و افزایش بهره‌وری شبکه کمک می کند. این محصول دارای معماری سلسله مراتبی توزیع شده می‌باشد که به موجب آن قادر به تحت کنترل گرفتن شبکه‌های بزرگ با گستره جغرافیایی وسیع خواهد بود. این معماری باعث می‌شود که سامانه متشکل از این محصول در برابر بروز وضعیت‌های بحرانی مقاومت کند.

دانلود کاتالوگ

IP Intercom

سیستم جامع اینترکام صمیم به منظور ایجاد ارتباط صوتی بین کاربران با استفاده از بستر شبکه بنا شده است. عملکرد این سیستم بر بستر شبکه، مزایایی همچون کیفیت صدای عالی و بدون نویز، سهولت در افزایش تعداد کاربران و همچنین امکان مدیریت آسان سیستم را شامل می شود. سیستم اینترکام کاملا به صورت بومی طراحی و ساخته شده است. همچنین این سیستم نیاز به طراحی و پیاده سازی زیرساخت جدیدی برای برقراری ارتباط ندارد و می توان از زیرساخت های موجود شبکه برای برقراری ارتباط استفاده نمود.

دانلود کاتالوگ
منبع