حضور گروه صمیم در پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه

نمایشگاهی با رویکرد ارائه دستاوردهای خودکفایی در حوزه های فنی سازمان صدا و سیما

حضور گروه صمیم در پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه

پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه با شعار "توانمندی ایرانی، رسانه جهانی" از 28 تا 30 آبان در مركز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما و با حضور اساتید برتر داخلی و خارجی و دست اندرکاران صنعت رسانه کشور برگزار می گردد.

در نشست خبری این اجلاس معاونت محترم توسعه و فناوری رسانه، جناب آقای دکتر علیدادی علاوه بر تشریح برنامه های اجلاس، از رونمایی 11 محصول ممتاز و خلاقانه در نمایشگاه خبر دادند که برای نخستین بار در ایران یا دنیا تولید شده اند. ایشان با اشاره به محورهای همایش پانزدهم گفتند اساتید برتر و مطرح برودکست دنیا در نشست های تخصصی اجلاس، مطالب مهمی در رابطه با مسائل روز دنیا ارائه خواهند کرد.

بنا به برنامه ی اعلام شده، طی این سه روز، نشست‌های علمی- تخصصی، سیمنارها، ارائه مقالات علمی و فناوری، طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه در قالب 32 نشست تخصصی و 74 سخنرانی ارائه می شود. همچنین برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت رسانه و كمیسیون‌های بررسی مدیریت زیرساختی در سازمان صداوسیما شامل معاونت‌ها و مراكز صداوسیما از دیگر بخش‌های پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه است. حضور 40 Start up برای ارائه محصولات و ایده های جدید نیز از دیگر رویدادهای این اجلاس خواهد بود.

معاون توسعه و فناوری رسانه در این نشست خبری افزودند: در گذشته محصولات شركت‌های آلمانی، فرانسوی و آمریكایی به كشور ارسال می‌شدند اما امروز با افتخار، شركت‌های ایرانی به رقیب جدی شركت‌های خارجی در كشورهای همسایه برای نصب زیرساخت‌های برودكست تبدیل شده‌اند كه دستاورد بزرگی برای كشور محسوب می‌شوند. شركت‌های ایرانی در مناقصات بین‌المللی در برابر رقبای آمریكایی و آلمانی پیروز شدند و در حوزه زیرساختی تلاش می‌كنیم این مسیر پرافتخار را ادامه دهیم.

شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباطات صمیم نیز که از شرکت های پیشرو در حوزه برودکست محسوب می شود، از ابتدای شروع فعالیت خود همواره در مسیر بومی سازی آخرین دستاوردهای روز دنیا قدم برداشته است، و با حضور در این اجلاس آخرین دستاوردهای خود در حوزه ی برودکست را ارائه می نماید.

لذا از شما دعوت می شود برای حضور در نشست های تخصصی پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه و نیز بازدید از نمایشگاه فناوری رسانه، به منظور اطلاع از جدیدترین محصولات و راهکارهای این شرکت در حوزه برودکست، در این گردهمایی فنی و تخصصی حضور به هم رسانید.

تاریخ: 28 تا 30 آبان ماه 97

ساعات بازدید: 8 صبح الی 18

جهت بازدید از نمایشگاه و یا حضور در نشست ها لازم است از طریق لینک https://forms.irib.ir/audience ثبت نام فرمایید.

لازم به ذکر است نشست های تخصصی مدیران شرکت صمیم در حوزه فناوری رسانه بدین شرح است:

آقای مهندس کاوه فارغی- معاونت محترم طراحی و توسعه

  • عنوان پنل: تولید با کیفیت UHD 4K و چرخه بر پایه IP
  • موضوع ارائه: گذار از SDI به IP
  • تاریخ: 30/08/97
  • ساعت: 15:30-17
  • محل: سالن فیض

آقای مهندس قاسم خانی- مدیریت محترم واحد IPTV

  • عنوان پنل: راه حل جامع مدیریت منابع و انتشار مدیا
  • موضوع ارائه: سامانه یکپارچه مدیریت منابع رسانه
  • تاریخ: 30/08/97
  • ساعت: 10:30-12
  • محل: سالن خواجه نصیر