معرفی محصول

ویژگی های سیستم پیجینگ و اینترکام صنعتی مبتنی بر IP

اینترکام صنعتی

ویژگی های سیستم پیجینگ و اینترکام صنعتی مبتنی بر IP

(ادامه مقاله کاربرد اینترکام صنعتی مبتنی بر IP در صنایع مختلف )

چندمنظوره بودن سیستم:

وقتی صحبت از ارتباطات به میان می آید، نیازهای شاخه های مختلف صنعت نمی تواند چندان متفاوت از یکدیگر باشند. ممکن است یک صنعت مطابق با فعالیت خود نیازمند ترمینال های ارتباطی متحرک باشد و دیگری به پایانه های گیرنده ثابت احتیاج داشته و یک صنعت دیگر ممکن است نیاز به به مدیریت ارتباطات و ایستگاه های گیرنده به جهت برقراری ارتباط همزمان و آسان چندین نفر را داشته باشد. لذا ترمینال های اینترکام صنعتی و پیجینگ به گونه ای طراحی شده اند که با وجود سهولت استفاده از دستگاه توسط کاربر چه در محیط های صنعتی منظم و چه در مناطق ویژه خطرناک، همه سناریوهای مورد نیاز احتمالی را پوشش دهند.

کیفیت صوتی برای کارایی بهتر:

قابلیت درک بهتر گفتار حتی در محیطی با سر و صدای زیاد پس زمینه، برای فرآیندهای کارآمد و هماهنگی مستقیم بین همکاران امری ضروری است. لذا بهره گیری از آمپلی فایرهای بسیار کارآمد کلاس D در اینترکام صنعتی و سیستم های پیجینگ، به سبب توانایی تنظیم حجم لازم صدا، اتصالات بدون دخالت دست و همچنین کنترل هوشمند میزان صدا جهت تنظیم خودکار سطح صدا متناسب با شرایط صوتی محیط را فراهم می کنند.

ثبات و طراحی بسیار با دوام:

ایستگاه های اینترکام بطور خاص در برابر درجه حرارت شدید و سطح بالایی از رطوبت و آلودگی مقاوم هستند. علاوه بر آن امکان برقراری ارتباط شفاف و قابل درک را حتی در محیط های بسیار پر سر و صدا فراهم می نمایند. لذا از این طریق به بهبود ایمنی محل کار کمک نموده و سهولت جریان کار را در محیط های مختلف صنعتی فراهم می نمایند. سخت افزار فوق العاده بادوام اینترکام همراه با پلتفرم نرم افزاری خاص  و برنامه پذیر، تکمیل می شود. عملکرد انعطاف پذیر این محصولات، متناسب با نیازهای فردی و همچنین الزامات قانونی و مقررات محلی شغلی طراحی شده است.

افزایش ایمنی در محیط های شغلی با استفاده از اینترکام:

سیستم های داخلی اینترکام صنعتی و سیستم پیجینگ به بهبود ایمنی شغلی کمک می کنند. ارتباطات واضح و قابل فهم از سو تفاهم ها جلوگیری نموده و این خود مانع از بروز حوادث خواهد شد. در مواقع اضطراری، کاربران می توانند با استفاده از نزدیکترین ایستگاه اینترکام سریع و آسان درخواست کمک خود را اعلام کنند واین موضوع سبب اطمینان از ایمنی کارکنان کمک می شود. چرا که درک کامل گفتار را  حتی در محیط های بسیار پر سر و صدا امکان پذیر می نماید. استفاده از نمایشگرهای ویدئویی نیز به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت منبع هشدار خطر را ردیابی نموده و از وقوع هشدارهای نادرست جلوگیری کنند. ارتباط با نیروهای امداد و نجات داخلی و خارجی می تواند با اطلاع دادنِ لحظه ای نیز انجام شود. به هر حال، موارد اضطراری زیادی سبب ایجاد مخاطرات برای تجهیزات و کارکنان شده و هر خطری ممکن است عواقب مهلکی را به همراه داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *