اخبار

هفدهمین اجلاس فناوری رسانه، این بار بصورت مجازی

هفدهمین اجلاس فناوری رسانه

هفدهمین اجلاس فناوری رسانه

یک پاییز دیگر هم فرا رسید اما این بار با شرایطی متفاوت تر از همیشه؛ بیش از ده سال است فصل خزان در رسانه ملی، فصل برپاداشتن یک اجلاس درسطح بین المللی توسط معاونت توسعه و فناوری رسانه می‌باشد. اجلاسی که در مسیر دست‌یابی به فناوری‌های نوین جهانی و با رویکرد حرکت بر لبه تکنولوژی، پاییز امسال با توجه به شرایط به وجود آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا، در هفدهمین دوره، به صورت مجازی برگزار می‌گردد.

عصر امروز، عصر رسانه است و با توجه به جایگاه منحصر به فرد و تاثیرگذار آن، ایجاد بستری مناسب جهت رشد و توسعه ضروری می‌باشد که مستلزم استفاده از فناوری‌های نوین در فرآیندهای رسانه‌ای میباشد. به همین منظور، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از بزرگترین سازمان‌های رسانه‌ای جهان و فراگیرترین رسانه در کشور، به صورت سالانه اقدام به برگزاری اجلاس فناوری رسانه می‌نماید که با توجه به شرایط موجود، این اجلاس به صورت مجازی برگزار میگردد.

اجلاس فناوری رسانه مانند سال‌های گذشته در دو بخش کارگاه های تخصصی و بازدید از نمایشگاه برگزار می‌شود که هردو بخش به صورت مجازی بوده و کارشناسان فنی، اتحادیه‌ها و رادیو تلویزیون‌های بین‌المللی میتوانند به صورت مجازی و از طریق اینجا به آن دسترسی داشته باشند. برپایی نشست‌های فنی و نمایشگاه تخصصی با حضور فعالان و تولیدکنندگان داخلی، شرکت‌های دانش بنیان و مجموعه‌های تخصصی درون سازمانی جهت ارائه دستاوردهای خودکفایی در حوزه‌های فنی سازمان، از برنامه‌های اصلی این اجلاس می‌باشد.

گروه مهندسی صمیم  در این دوره نیز همانند ادوار گذشته به عنوان یکی از برترین شرکت های حوزه ی صدا و تصویر حضور پر رنگی دارد. از شما دعوت می شود که با کلیک بر روی لینک زیر از غرفه ی مجازی شرکت صمیم در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه بازدید نمایید.

https://imtec-fair.irib.ir/firm/1085

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *