معرفی محصول

معرفی محصول MIP-4806

معرفی محصول MIP-4806

ورژن جدید مالتی ایمیج صمیم

محصول(MIP-4005 Multi Image Processor) گروه مهندسی صمیم که در آذرماه سال 1394 معرفی شده بود، با افزودن امکانات جدید به روز رسانی گردید و پس از این با نام MIP-4806 ارائه می‌شود. این محصول یک مالتی ایمیج حرفه‌ای و ماژولار است که در ورژن جدید امکان اتصال به شش صفحه نمایش را دارد (6*8).

از MIP-4806 صمیم به عنوان یک ابزار حرفه‌ای و پیشرفته برای مانیتورینگ سیگنال SDI و صدای امبد شده‌ آن در مراکز مانیتورینگ برای ارزیابی دیداری و شنیداری سیگنال‌ها استفاده می‎شود.

همچنین این محصول در استودیوها و واحدهای سیار نیز برای مانیتورینگ کاربرد دارد. از MIP-4806 صمیم می‌توان در طراحی و راه اندازی بانک مانیتور (ویدیو وال) نیز استفاده نمود.

ورودی‌های این محصول در قالب ماژول‌های 8 تایی، تا 48 ورودی قابل انتخاب است و وجود یک روتر، این امکان را فراهم نموده است که سیگنال‌های ورودی بر روی هریک از خروجی‌ها قابل نمایش باشد.

MIP-4806 در یک فریم 3U استاندارد 19 اینچی ارائه می‌گردد که برای افزایش ضریب اطمینان، به منبع تغذیه دوبل مجهز شده است. در این سیستم برای cascade کردن کارت‌ها نیازی به کابل‌کشی وجود ندارد و خروجی‌ کارت‎ها از طریق بک‌پنل به راحتی به هم متصل شده و امکان نمایش 48 صفحه موزائیکی در خروجی فراهم آمده است.

یکی دیگر از قابلیت‌های این سیستم، توانایی تشخیص هشدارها و خطاها در ورودی‌ها می‌باشد. علاوه بر قطعی سیگنال‌های ورودی، در صورتی که برای هر یک از سیگنال‌های صدا یا تصویر مشکلی ایجاد شود؛ مانند سکوت، فریز شدن یا سیاهی تصویر، دستگاه خطا را تشخیص داده و هشدار آن را به صورت نمایه‌ی گرافیکی نمایش می‌دهد. همچنین MIP-4806 صمیم، لاگ‌های هشدار را در حافظه داخلی ذخیره ‌می‌نماید.

طراحی المان‌های گرافیکی از قبیل تصویر پس زمینه، کادر و حاشیه‎ی تصاویر، ساعت‌های آنالوگ و دیجیتال، بارگراف‎های صدا، Tally، هشدارهای صدا و تصویر، زیرنویس تصاویر (UMD) و… توسط نرم افزار مانیتورینگ CMS-0620 انجام می شود و این سیگنال‌های گرافیکی تولید شده در نرم افزار سیستم، با تصاویر تولید شده توسط ماژول‌های MIP ترکیب می‎گردد تا چینش دلخواه کاربر برای تصاویر و المان‌ها انجام گیرد. ذخیره پیکربندی‌های مختلف نیز در این سیستم امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است در سری جدید، MIP-4806 قابلیت دریافت و پردازش سیگنال‌های 3G را نیز دارد و خروجی نهایی سیستم به صورت رابط‌های سیگنال 3G/HD/SDI و HDMI در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. همچنین در این ورژن از محصول، مدیریت و کنترل واسط کاربری تحت وب نیز فراهم آمده است و انجام تنظیمات و به روز رسانی از دور نیز امکان‌پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتقا سیستم خود، با پشتیبانی گروه صمیم تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *