ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

اینتـرکام

تجهیزات ارتباط یکپارچه صوتی بر مبنای شبکه 

اینتـرکام

اینترکام های استودیویی

ویژه استودیوهای تولید و پخش، ایستگاه های رادیویی،‌تلویزیونی و پخش زنده و ...

اینترکام های صنعتی

ویژه مراکز صنعتی و تولیدی،‌ کارخانه ها، اتاق های کنترل فرایند،‌بخش های امنیتی و حراستی و ...

اینترکام های استودیویی صمیم

کارایی بهتر و عملکرد منعطف تر در انواع استودیوهای رادیویی و تلویزیونی، استودیوهای پخش زنده و … با قابلیت اطمینان بسیار بالا در پیشبرد و بهسازی فرایندهای کاری که نیاز به هماهنگی دقیق و لحظه به لحظه دارند.

اینترکام های استودیویی

جهت ارتباط دوطرفه بین افراد مختلف در یک مجموعه کاری از سیستم اینترکام استفاده می‌گردد . در سیستم‌های قدیمی روش اتصال دستگاه‌ها  با تعداد زیادی سیم‌های ارتباطی و بصورت آنالوگ با کیفیت پایین و همراه با نویز صورت می‌گرفت .
امروزه بهترین روش برای انتقال دیتا استفاده از شبکه‌های کامپیوتری و صدا بر بستر آی پی بوده و تمامی سازندگان تجهیزات بسوی این تکنولوژی پیش می‌روند
شرکت صمیم در راستای رسیدن به این هدف سیستم اینترکام بر بستر آی پی را طراحی نموده و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز کیفیت انتقال صدا را بهبود بخشیده و ارتباطی امن جهت مصارف مختلف
از جمله استودیوهای صدا و تصویر ِ بیمارستان‌ها و مراکز عمومی و همچنین کارخانجات صنعتی بوجود آورده است .
تنوع یونیت‌های نرم افزاری و سخت افزاری در کنار سیستم اینترکام جامع صمیم و تحت شبکه بودن آن قابلیت انتخاب و انعطاف بالایی به طراحان می بخشد.
از مزایای دیگر تحت شبکه بودن این ارتباط افزودن تعداد زیادی کاربر بدون محدودیت سیستمی است.

اینترکام های صنعتی صمیم

مقاوم،‌ هوشمند و بادوام با عملکرد بسیار منعطف در شرایط متنوع و خاص؛‌ ایجاد ارتباطات امن با کیفیت بالاتر در محیط های حساس صنعتی و تولیدی، سرعت بی نظیر در ایجاد ارتباط بین مراکز و افراد و بهره گیری از سیستم قدرتمند پشیبانی و مراقبت

اینترکام لندینگ

اینترکام های صنعتی

با پيشرفت صنعت و گسترش مراکز صنعتي و ادارات و کارخانه ها، نيازهاي جديدي جهت ایجاد هماهنگی و مدیریت بهتر نمايان گرديد. از آن جمله نياز به پخش پيغام ها، اطلاعات و يا اعلان شرايط اضطراري در سطح عمومي و همچنين نياز به وجود يک سيستم ارتباط داخلي در محيط هاي صنعتي، پايه هاي طراحي سيستم هاي پيجينگ و اينترکام را شکل داد. امروزه با پيشرفت تکنولوژي، اين دستگاه ها داراي قابليت هاي متعددی جهت سهولت در ايجاد ارتباط با بهترين کيفيت مي باشند.
به کمک سیستم اینترکام، امکان پخش يک پيغام از طرف اپراتور سيستم و يا هر يک از اينترکام هاي متصل به سيستم بر روي کليه و يا تعداد تعريف شده اي از بلندگوها مقدور مي باشد. همچنين اپراتور دستگاه در صورت لزوم امکان برقراري ارتباط صوتي با هريک از اينترکام ها را دارد و بصورت بالعکس هر کدام از اينترکام ها نيز امکان ايجاد ارتباط با اپراتور و دیگر اينترکام هاي متصل به سيستم را دارا مي باشند.

سیستم های اینترکام و مزیت های استفاده از آنها